• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 02156221105
  • 02156226191
  • 09021010328


معاینات دوره ای
 به موجب ماده 92 قانون کار جمهوری اسلامی ایران کارفرمایان موظفند حداقل یکبار در سال کارکنان خود را تحت معاینات پزشکی قرار دهند، پرونده پزشکی برای ایشان تشکیل دهند و نتیجه معاینات را در پرونده ثبت نمایند. 

 

 

 

 

 معاینات بدو استخدام
بر اساس قانون کار، کارفرمایان وظیفه دارند قبل از بکارگیری افراد آنها را تحت معاینه پزشکی قرار دهند و وضعیت سلامتی آنان را برای وظایف محوله بسنجند. 

 

 

 

 

 تعیین محدودیتهای شغلی

 بدیهیست بکار گیری افراد مناسب از نظر جسمی و روحی برای هر جایگاه شغلی از مهمترین و کلیدی ترین اهداف مدیریتی هر سازمان است. 

 

 

 

 

 تشخیص و درمان بیماری های شغلی

با توجه به مقررات سختگیرانه قانون کار جمهوری اسلامی ایران در زمینه بیماری های ناشی از کار رشته تخصصی طب کار با هدف پیشگیری و تشخیص زودهنگام این بیماری ها ایجاد شده است.

 

 

 


معاینات شاغلین حوزه سلامت

با در نظر داشتن مواجهات  کارکنان بیمارستانها و کادر بهداشت و درمان، انجام معاینات و بررسی سلامت شغلی  این گروه از پیچیدگی های زیادی برخوردار است. 

 

 

 

 


مشاوره در زمینه سلامت شغلی
امروزه مدیران  صنایع به علت عدم آگاهی کافی از مسایل حقوقی مرتبط با سلامتی کارگران، چگونگی تعامل با بیمه ها در این خصوص و عدم آشنایی با آیین نامه ها و دستوالعملهای وزارت بهداشت و درمان در زمینه معاینات شغلی،  با مشکلات زیادی روبرو هستند.